Naujausi

32 metų kaltinamasis prisipažino kaltas visuose punktuose dėl kūdikio seksualinio išnaudojimo

Drameno teisme dar nebuvo nagrinėta  byla dėl tokių sunkių kaltinimų seksualiniu mažamečių išnaudojimu

Ši byla, kuri bus nagrinėjama Drameno teisme, Norvegijos istorijoje aprašoma kaip pati sunkiausia visų laikų seksualinio išnaudojimo byla.

Prokuroras Alvar Krafft Randaperskaitė pateikė 27 lapų  kaltinimąją medžiagą, o kaltinamieji turės atsakyti ar jie pripažįsta savo kaltę išvardintuose punktuose. Kai kuriuose  punktuose jie yra kaltinami protu nesuvokiamais baisiais dalykais. Viename iš tų punktų aprašoma kaip 32 metų vyras iš Drameno pradėjo seksualiai išnaudoti savo sūnų,  kada šiam tebuvo 2 mėnesiai.

Byloje taip pat aprašoma kaip kaltinamasis kartu su savo 23 metų drauge bei dar vienu 27 metų vyru iš Oslo seksualiai išnaudojo savo draugės kūdikį. 23 metų moteris laikė savo 3 mėnesių dukrą, kuomet jos širdies draugas seksualiai išnaudojo mergaitę.

32 metų vyras pripažįsta savo kaltę kai kuriuose punktuose.

34 metų vyras iš Romerike mažamečių mergaičių iki 12 metų ieškodavo internete. Jis sugebėdavo įkalbinti savo aukas nusirengti prieš kamerą ir  priversti liesti savo lytinius organus. Mergaitės taip pat siųsdavo jam savo nuotraukas, o iš jo gaudavo  nuotraukas su vyro lytinio organo atvaizdu. 34 metų vyras prisipažino kaltas šiuose punktuose.

23 metų ir 32 metų savo naujagimius seksualiai išnaudojusių asmenų byla pradėta 2013 metais. Tuomet 34 metų vyras iš Romerike  buvo įtariamas  seksualiniu išnaudojimu 2010 metų rudenį, kai policija aptiko jo 3 sekundžių  vaizdo įrašą su seksualiniu 2 mėnesių berniuko išnaudojimu. Pareigūnams pavyko identifikuoti  kūdikio ir jo tėvo tapatybę. 2013 metų rugsėjį 34 metų užpuolikas buvo pripažintas kaltu ir uždarytas į areštinę.

Policija konfiskavo nuteistojo diskus ir ten rado daugiau įrašų. viename jų buvo nufilmuota kaip jis seksualiai išnaudoja savo 23 metų draugės 3 mėnesių dukrą.

Taip pat skaitykite

 

Pedofilijos byla Drammene

http://www.infonorvegija.lt/pedofilijos-byla-drammene/

alimony

 

Sudarė sąlygas gėjų seksui Ekeberg miške

http://www.infonorvegija.lt/sudare-salygas-geju-seksui-ekeberg-miske/

hS4Y3il7qmStmc9Tqd6HQA1F6x-I5PLiZ6bf8J56-8XQ