Naujausi

Atskleistas naujas „egzotiškas“ kontrabandos metodas

Atskleistas naujas „egzotiškas“ kontrabandos metodas

Atskleistas iki šiol nežinomas jūros kontrabandos kanapių gabenimo metodas. Pasak muitinės direktoriaus, tai gana naujas ir sudėtingas kontrabandos būdas. Vėlų 2013 metų lapkričio 20 vakarą muitinės tarnyba sulaikė grupelę jaunų vyrų, kurių amžius apie 20 metų. Pastaruosius sekė jau ilgą laiką. Vyrai jau buvo žinomi policijai dėl nusikalstamos veikos. Tą vakarą jie plaukė keltu SuperSpeed 2, tai „Color Line“ keltas iš Hirtshals į Larvik. Muitinė turėjo savų žmonių kelte, kurie sekė įtariamuosius. Buvo įtariamas narkotikų gabenimas.

Trys atvejai per vienerius metus

Muitinės ir policijos darbuotojai patvirtino savo įtarimus. Pastebėta valtis. Po kelių valandų Pakrantės tarnyba surado kontrabandos siuntą ant vandens paviršiaus šalia Grimstad – tai plastikinis buteliukas su puse kilogramo stipraus hašišo. Tai buvo vienas iš trijų atvejų per pastaruosius metus, kuomet buvo konfiskuotos kanapės. Taigi, Grimstad mieste atrastas naujas kontrabandinio gabenimo metodas Norvegijoje:
1. Mažos narkotikų siuntos su GPS įrenginiu, priklijuotu lipnia juosta prie 1-1,5 litrų plastikinių butelių, išmetamos iš keltų tarp Norvegijos ir Danijos.
2. Gavėjas paima butelius su mažais laivais naudojant GPS ir parduoda narkotikus nelegaliai Norvegijoje.
Muitinės žiniomis šis metodas niekada nebuvo naudotas Norvegijoje anksčiau. „Tai gana egzotiškas, įdomus ir sudėtingas kontrabandos būdas. Sunku buvo šį metodą nustatyti. Ilgai sekėme įtariamuosius, kol pavyko nustatyti jų naują kontrabandos būdą. Šie atvejai dar dabar tiriami. Mažiausiai šeši žmonės buvo kaltinami dėl šio atvejo Grimstad“ – muitinės direktorius vis dar tikisi, kad pavyks susidoroti su nauju egzotiniu kontrabandos metodu. „Tikiuosi, kad mūsų atradimas padės atgrasyti nuo šio kontrabandos tipo.

2 Comments Atskleistas naujas „egzotiškas“ kontrabandos metodas

  1. loxeliai jus, gaudot mazas zuvytes, o pries ryklius bejegiai

  2. Bet tiesą parašė komentatorius „krienas“, kad yra gaudomos mažos žuvelės, o taip vadinamieji rykliai turi užnugarius ir dažniausiai verčiasi kontrabanda ne tokiais ir mažais kiekiais. Aš asmeniškai esu už sąžiningumą ir už įstatymų laikymąsi, bet dėja kiti masto ne taip kaip aš. Visada siunčiamas siuntas netgi deklaruoju, kad nebūtų jokių nesusipratimų.

Palikti komentarą

Jūsų elektronins paštas nebus paskelbtas


*