Naujausi

Atskleistas naujas „egzotiškas“ kontrabandos metodas

Atskleistas naujas „egzotiškas“ kontrabandos metodas

Atskleistas iki šiol nežinomas jūros kontrabandos kanapių gabenimo metodas. Pasak muitinės direktoriaus, tai gana naujas ir sudėtingas kontrabandos būdas. Vėlų 2013 metų lapkričio 20 vakarą muitinės tarnyba sulaikė grupelę jaunų vyrų, kurių amžius apie 20 metų. Pastaruosius sekė jau ilgą laiką. Vyrai jau buvo žinomi policijai dėl nusikalstamos veikos. Tą vakarą jie plaukė keltu SuperSpeed 2, tai „Color Line“ keltas iš Hirtshals į Larvik. Muitinė turėjo savų žmonių kelte, kurie sekė įtariamuosius. Buvo įtariamas narkotikų gabenimas.

Trys atvejai per vienerius metus

Muitinės ir policijos darbuotojai patvirtino savo įtarimus. Pastebėta valtis. Po kelių valandų Pakrantės tarnyba surado kontrabandos siuntą ant vandens paviršiaus šalia Grimstad – tai plastikinis buteliukas su puse kilogramo stipraus hašišo. Tai buvo vienas iš trijų atvejų per pastaruosius metus, kuomet buvo konfiskuotos kanapės. Taigi, Grimstad mieste atrastas naujas kontrabandinio gabenimo metodas Norvegijoje:
1. Mažos narkotikų siuntos su GPS įrenginiu, priklijuotu lipnia juosta prie 1-1,5 litrų plastikinių butelių, išmetamos iš keltų tarp Norvegijos ir Danijos.
2. Gavėjas paima butelius su mažais laivais naudojant GPS ir parduoda narkotikus nelegaliai Norvegijoje.
Muitinės žiniomis šis metodas niekada nebuvo naudotas Norvegijoje anksčiau. „Tai gana egzotiškas, įdomus ir sudėtingas kontrabandos būdas. Sunku buvo šį metodą nustatyti. Ilgai sekėme įtariamuosius, kol pavyko nustatyti jų naują kontrabandos būdą. Šie atvejai dar dabar tiriami. Mažiausiai šeši žmonės buvo kaltinami dėl šio atvejo Grimstad“ – muitinės direktorius vis dar tikisi, kad pavyks susidoroti su nauju egzotiniu kontrabandos metodu. „Tikiuosi, kad mūsų atradimas padės atgrasyti nuo šio kontrabandos tipo.

3 Comments Atskleistas naujas „egzotiškas“ kontrabandos metodas

 1. loxeliai jus, gaudot mazas zuvytes, o pries ryklius bejegiai

 2. Bet tiesą parašė komentatorius „krienas“, kad yra gaudomos mažos žuvelės, o taip vadinamieji rykliai turi užnugarius ir dažniausiai verčiasi kontrabanda ne tokiais ir mažais kiekiais. Aš asmeniškai esu už sąžiningumą ir už įstatymų laikymąsi, bet dėja kiti masto ne taip kaip aš. Visada siunčiamas siuntas netgi deklaruoju, kad nebūtų jokių nesusipratimų.

 3. Jon Kraker // liepos 21, 2020 at 10:59 pm //

  You have a very nice website, but I’m sure it’s pretty hard to find new article ideas and create content especially nowadays when it seems like all topics have been covered by someone..

  I’m sure you’re tired of getting these messages through your contact form, and that’s why I won’t bother you with long texts. I just think that you’ll have a lot to gain from this small tip:)

  I have been able to create articles easily for all my websites and avoid any duplicate content penalties from Google using a very smart and intuitive article spinner called Spin Rewriter, which I`m sure would work wonders on a business like yours. And the best part is that you won’t even need to know English as your main language. The strong AI behind Spin Rewriter will create articles in perfect english in minutes. Check it out and tell me what you think. Here is the official link: https://www.alecpow.com/spin-rewriter-official

  You can reply to this email to ask for samples of websiteswhere we publish the content written by Spin Rewritter

Palikti komentarą

Jūsų elektronins paštas nebus paskelbtas


*