Naujausi

Atvykote į Norvegiją, norite susirasti darbą, bet nežinote nuo ko pradėti?

Darbas ir gyvenimas Norvegijoje – išties nuostabus dalykas. Nemažas atlyginimas, nuostabi gamta, viliojanti kultūra ir laisvė… Ne, tai nėra sapnas. Visos šios galimybės yra Jūsų rankose, tereikia žengti pirmąjį žingsnį!

Atvykote į Norvegiją, norite susirasti darbą, bet nežinote nuo ko pradėti? O gal nemokate susikurti gero CV ar parašyti teisingo motyvacinio laiško darbdaviui? Ar pagalvojote, kad nauji įgūdžiai gali praplėsti Jūsų galimybes ieškant darbo? Ar galite pasakyti, koks yra Jūsų savajonių darbas? Tinkamą darba yra lengviau susirasti, kai informaciją pateikia profesionalai.

Pateikiame Jums Norvegijos darbo ir socialinės rūpybos tarnybos (NAV) tinklalapio straipsnius lietuvių kalba, kurie gabūt Jums padės geriau integruotis Norvegijos darbo rinkoje, susirasti darbdavius.

DARBAS NORVEGIJOJE

PATARIMAI IEŠKANTIEMS DARBO

PASITIKĖKITE SAVO GEBĖJIMAIS

SUSIPAŽINKITE SU DARBO RINKA

BŪKITE KŪRYBINGI KANDIDATUODAMI

LAISVŲ DARBO VIETŲ IEŠKOJIMAS

GERO CV SUKŪRIMAS

NURODYKITE SAVO GEBĖJIMUS, PILDYDAMI CV

PARAŠYKITE PRITAIKYTĄ MOTYVACINĮ LAIŠKĄ

DARBO POKALBIAI

ATVYKIMAS IŠ ŠALIES, PRIKLAUSANČIOS ES / EEE, DIRBTI NORVEGIJOJE

ATVYKIMAS IŠ ŠALIES, NEPRIKLAUSANČIOS ES / EEE, DIRBTI NORVEGIJOJE

SOCIALINIO DRAUDIMO SUTARTIS

Tikimės, kad ši informacija jums padės. O jeigu ieškote daugiau informacijos apie darbą ir gyvenimą Norvegijoje, siūlome apsilankyti mūsų tinklalapyje https://www.nav-skatt.lt/Užsiregistravę tinklalapyje, rasite 800 puslapių vertimų aktualiomis socialinių išmokų, darbo ir kitomis temomis gyvenantiems Norvegijoje.
Auksinis metinis abonementas tik 360 NOK.