Naujausi

Automobilio vagis paliko raštelį

Drøbak policijos pareigūnai juokėsi išgirdę, ką automobilio vagis parašė raštelyje, skirtame automobilio sąvininkui, penkiasdešimt dviejų metų Jarle Granum.

Sekmadienio vakarą Jarle Granum automobilis buvo pavogtas iš auto serviso dirbtuvių Drøbak mieste.

Automobilio sąvininkas sako, kad jo automobilis neturėjo didelės materialinės vertės, tačiau jis jį naudojo darbe, pardavinėdamas krevetes ir kitas jūros gėrybes Drøbak uoste.

Tą pačią dieną, kai automobilis buvo pavogtas, Jarle facebooke platino informaciją apie tai ir staiga sulaukė skambučio iš auto serviso, iš kurio ir buvo pavogtas automobilis.

Serviso sąvininkas pasakė, kad Granumo automobilis vėl stovi toje pačioje vietoje, iš kurios buvo dingęs.

Granum tuoj pat ten nuvykęs pamatė, kad vagis grąžino automobilį į lygiai tą pačią vietą, iš kurios buvo pavogęs.

– Kogero jis jautėsi labai blogai, taip pasielgęs,- mano Granumas.

Ranka parašytas raštelis ir pinigai

Kai Granum atvyko į įvykio vietą, automobilio variklis vis dar buvo šiltas ir įjungtas gabaritinis apšvietimas. Jokių didelių pažeidimu jo kėbule nebuvo matyti. Galiausiai jis pastebėjo popieriaus gabaliuką padėtą šalia priekinio automobilio stiklo.

– Prie saugančio nuo saulės skydelio buvo padėtas raštelis ir 500 kronų.

 

Raštelyje, kurį kaip manoma paliko atgailaujantis vagis, buvo parašyta, kad jis pavogė automobilį, nes jį ištiko krizinė situacija.

Ka jūs manote apie tokį vagies elgesį ?

– Aš nepykstu, nors maniau, kad būsiu įsiutęs. Ištikrųjų, man jo truputi gaila. Jis tikriausiai jaučiasi prastai, taip pasielgęs.

LappFraBiltyv

Draugas pastebėjo vagį

Granumas pranešė policijai apie automobilio vagystę pirmadienio rytą, tačiau, netrukus turėjo jiems vėl perskambinti ir įspėti apie tai, kad automobilis atsirado.
– Jie pradėjo juoktis.

Šiek tiek vėliau, tą pačią dieną, Granumui paskambino draugas ir pranešė, jog ryte matė jo automobilį E18 kelyje, jį vairavo tamsiai šviesių plaukų vyriškis su barzda ir akiniais. Automobilis buvo pilnas įvairių daiktų.

Būtų paskolinęs automobilį

Sąvininkas aptikrinęs savo automobilį rado akmenį ir stiklo šukių jo salone. Nors niekas nebuvo pavogta, Granumas teigia, jog turės išleisti maždaug 3500 kronų nuostoliams padengti – keletas nedidelių automobilio pažeidimų ir dizelinio kuro sąnaudos.

Ką jūs norėtumėte pasakyti asmeniui, kuris taip pasielgė ?

– Man finansiškai tai visai nenaudinga. Jei jis būtų paprašęs manęs pasinaudoti mano automobiliu, aš bučiau sutikęs jį paskolinti.

Informacijos šaltinis
vg.no