Naujausi

Darbdavio piktybiškai nemokamas atlyginimas ar atostoginiai

Neretai darbuotojai patiki pažadais, kad atlyginimas bus išmokėtas kitą savaitę ir delsia kažką daryti, vildamiesi, kad darbdavys tuoj su jais atsiskaitys. Neapsigaukite. Pretenzijoms dėl nemokamos algos ar atostoginių pateikti yra nustatytas terminas. Jei jums nėra mokamas priklausantis atlyginimas, privalote darbdaviui pateikti raštišką pretenziją, kurią reikia išsiųsti registruotu paštu.
Jei darbdavys atsisako mokėti ir nereaguoja į pretenziją, savo atlyginimą išsireikalauti gali tekti ir teismo keliu ar teisinėmis procedūromis reikalauti paskelbti darbdavio bankrotą. Šie procesai užtrunka, tačiau tai dažniausiai yra ta priemonė, kuri padeda išsireikalauti savo pinigus. Deja, bet šių procesų be teisininko pagalbos, vienas nelabai galėsite įvykdyti.

3 Comments Darbdavio piktybiškai nemokamas atlyginimas ar atostoginiai

 1. LT:

  Sveiki,

  Dėl nepakankamos kokybės kai kuriuose projektuose, keletas ########klientų užlaiko mokėjimus mūsų firmai iki kol visos statybos klaidos bus ištaisytos. Jos intensyviai taisomos, tačiau pinigų užlaikymas sudaro tokią situaciją, kad atostoginiai deja negali būti išmokėti per 1 mėnesį, kaip planuota, o bus išmokami per visą vasaros atostogų laikotarpį, t.y. per 2019 m. liepos – rugsėjo mėnesius.

  Kaip manot? Jau laikas laišką rašyt? Praeita alga irgi beveik savaitę vėlavo.

 2. Kas gali padeti susigrazinti norvegijoje uz praeitus metus atostoginius darbdavys piktybiskai neatsiskaito.

 3. Matau nei vieno komentaro,, man ir du darbdaviai piktybiskai nesumoka algos, nuo praeitų metų. Kreipiausi pagalbos į valdišką advokatą, dabar ir darbdavys ir advokatas nebendrauja su manimi.
  Keistą ta šalis norvegija…..

Palikti komentarą

Jūsų elektronins paštas nebus paskelbtas


*