Naujausi

Kaip pakeisti šeimos gydytoją

Po to, kai Norvegijoje buvo įvesta gydytojų priskyrimo schema, tūkstančiai norvegų sužinojo, koks gydytojas jiems paskirtas. Dabar atsirado galimybė pasikeisti šeimos gydytoją internetu.

Kaip veikia gydytojų schema

Schema veikia taip – jums priskiriamas šeimos gydytojas pagal gyvenamąją vietą. Tuomet jūs oficialiai atsirandate gydytojo sąraše ir esate priregistruojami kaip jo pacientai. Šeimos gydytojas kas mėnesį, už kiekvieną pacientą esantį jo sąraše, gauna atlygį. Jo sąrašą gali sudaryti nuo 0 iki 3000 pacientų. Dažnas sąrašo vidurkis siekia 1200 pacientų.

Gydytojo keitimas internetu

Jeigu jūs neturite savo šeimos gydytojo, visiškai nesunku jį susirasti internetu. Lengviausias kelias tai padaryti, prisijungti prie Nacionalinio draudimo administracijos puslapio (https://tjenester.nav.no/minfastlege/innbygger/visloginside.do).

 Tam jums reikės savo socialinio numerio, su kuriuo galėsite tiek pasikeisti savo šeimos gydytoją, tiek sužinoti, koks gydytojas jums paskirtas, jei iki šiol to nežinote.

Taip pat galite susisiekti su NAV sveikatos administracija, telefonu 810 59 500 .

Ar dažnai galima keisti šeimos gydytoją?

Gydytoją jūs galite pasikeisti du kartus per metus. Jeigu kraustotės ar jūsų gydytojas nustoja dirbti arba mažina pacientų sąrašą, tuomet įmanomas dažnesnis keitimas.

Iš ko galite rinktis

Internete galite rasti, kokie šeimos gydytojai dirba jūsų komunoje ir kurie iš jų turi laisvų vietų sąraše. Jeigu jūsų norimo gydytojo pacientų sąrašas pilnas, nėra jokios galimybės atsistoti į laukiančiųjų eilę.

Informacijos šaltinis

lommelegen.no

Taip pat skaitykite

Bedarbio pašalpa / Dagpenger

http://mokesciugrazinimasnorvegija.lt/ismokos-is-nav

Businessman with empty pockets

 

Keleiviams draudžiama įsinešti !

http://www.infonorvegija.lt/keleiviams-draudziama-isinesti/

lektuvas