Naujausi

Lietuvių įkurta grožio priemonių internetinė parduotuvė Norvegijoje sulaukė didelio susidomėjimo

Pripažinkite, grožio prekių pasiūla šiuo metu yra ypač plati. Todėl dažnai sukasi galva ne tik dėl to, kokio gamintojo prekę išsirinkti, bet ir kur „sumedžioti“ geresnę kainą. Apsipirkimas internetu sutaupo laiko ir energijos, prekes galite įsigyti bent 20–30% pigiau nei fizinėse parduotuvėse.

Na, o plaukų priežiūros priemonių bei dekoratyvinės kosmetikos reikia beveik kiekvienai moteriai, tad visada smalsu pasižvalgyti po naują e-parduotuvę. Kalbiname www.shampoohuset.no įkūrėją ir smalsaujame, kuo jie yra išskirtiniai.

Papasakokit apie savo e-parduotuvę smulkiau

2017 metais startavo inovatyvi lietuvių įkurta grožio prekių internetinė parduotuvė www.shampoohuset.no. Nors savo veiklą vykdome neseniai, tačiau jau spėjome sukelti didelį susidomėjimą pirkėjams, ieškantiems kokybiškų bei žinomų grožio prekių ženklų kasdieniam naudojimui bei profesionalią kosmetiką naudojantiems grožio salonų savininkams ir kirpėjams. Pirkėjų skaičius per palyginus trumpą laiką sparčiai išaugo.

Kas sukėlė tokį didelį klientų susidomėjimą?

Pastebėjome, kad tiek profesionalai, tiek paprasti pirkėjai dažnai susiduria su prekių išsirinkimo, užsakymo, pristatymo problemomis norvegų kalba, . Mes siūlome klientų aptarnavimą ir konsultacijas lietuvių kalba. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite plaukų priežiūros priemonių bei dekoratyvinės kosmetikos.

Tačiau plaukų priežiūros prekių bei dekoratyvinės kosmetikos internetinių parduotuvių ir taip yra nemažai…

Tikrai taip (šypsosi), bet mes išsiskiriame savo plačiu asortimentu. Galvodami, ką pasiūlyti savo klientams, atrinkome prekių ženklus, kurių Norvegijos rinkoje sunkiai aptiksit. Pavyzdžiui, profesionaliam naudojimui skirti plaukų dažai Wella Proffesional Koleston, Wella Proffesional Illumina, Wella Proffesional Color Touch, Schwarzkopf Igora Absolute. Taip pat rasite populiarių ir vardą užsitarnavusių plaukų priežiūros priemonių – Olaplex, CHI, Aveda, Biosilk.

   O kaip dėl kainų?

Dėl internetinės prekybos plačių galimybių, galime savo klientams pasiūlyti patrauklias ir prieinamas kainas. www.shampoohuset.no nuolat rasite įvairių akcijų ir specialių pasiūlymų.:  Šiuo metu išskirtinai Lietuviams gyvenantiems Norvegijoje, siūlome nuolaidų kuponą kuris suteiks, 17% nuolaidą visam pirkinių krepšeliui. Nuolaida galioja netgi ir prekėms kurios yra pardavinėjamos su nuolaida. Ši nuolaida galioja nuo šventinio laikotarpio iki balandžio 15 d. 

Nuolaidos kodas: „4LT17„. 

Tai kodėl turėtume pirkti būtent iš  www.shampoohuset.no?

Nuolat domimės grožio prekių naujovėmis, tobuliname internetinę parduotuvę ir siekiame, kad www.shampoohuset.no taptų ne tik stipriu padėjėju grožio paslaugų profesionalams, bet ir kiekvieno iš jūsų virtualiais grožio namais. Dėmesys klientui, prekių kokybė bei lankstumas yra mūsų įmonės
prioritetai.

Garantuojame kokybišką ir nenutrūkstamą prekių tiekimą, profesionalias konsultacijas įvairiais grožio klausimais – daliname patarimus kiekvienam, kuris rūpinasi savo išvaizda ir domisi naujausiomis grožio tendencijomis.

www.shampoohuset.no galite rasti iki 50 įvairių, kokybiškų ir visame pasaulyje žinomų prekinių ženklių plaukų priežiūros priemonių ir dekoratyvinės kosmetikos, skirtos tiek profesionaliam, tiek kasdieniniam naudojimui.