Naujausi

Maitinimas

Kai kurie vaikai valgo pusryčius atvykę į darželį. Tai priklauso nuo individualios darželio struktūros. Kai kurie patiekia avižinių dripsnių košę. Kituose vaikai turi atsinešti maistą iš namų.
Svarbu, kad vaikai pradėtų dieną gerai ir sveikai pavalgę ir, kad maistas suteiktų reikiamą kiekį energijos aktyviai dienai. Klauskite darbuotojų, kokio pobūdžio maistas tinkamiausias darželyje.

Pietūs planuojami įvairiai – gali būti supakuoti pietūs, „pasidaryk sumuštinį pats“ arba karštas maistas. Prieš pradėdami valgyti mes sudainuojame dainą, norėdami paženklinti tai, kad mes sėdame valgyti. Padėkojame už maistą nueidami nuo stalo. Popiet mes patiekiame vaisius, kuriuos vaikai atsinešė su savimi iš namų arba nupirktus darželio. Tie, kurie vis dar alkani, gali suvalgyti tai, kas liko nuo pietų.
Vaikai gali atsinešti maistą, kurį yra įpratę valgyti namuose. Tai neturi būti nesijotų kvietinių miltų duona su mėsa, sūriu ar pan., bet mes skatiname atsinešti sveiką maistą, įskaitant vaisius ir daržoves. Dauguma darželių turi mikrobangų krosnelę maistui susišildyti.

Palikti komentarą

Jūsų elektronins paštas nebus paskelbtas


*