Naujausi

Nemokama SIM kortelė pigiems pokalbiams

Ką tik atvykote į Norvegiją? Jums ar Jūsų draugams reikia naujos telefono kortelės?

Užsisakykite nemokamai naują norvegišką telefono numerį šiuo adresu. Norvegijoje privaloma visus telefono numerius užregistruoti, todėl Jums reiks prisegti dokumento kopiją numerio aktyvavimui. SIM kortelę gausite paštu savaitės bėgyje. Nurodykite tikslų adresą, nepamirškite ant pašto dėžutės užklijuoti savo vardą pavardę, kad siuntinys garantuotai pasiektų Jus.

Sąskaitos pildymas

image1

Gavus kortelę, tereiks papildyti sąskaitą ir galėsite naudotis „MyCall“ mobiliuoju ryšiu. Pildyti telefono sąskaitą galite internetu šiame puslapyje. Kuo didesne suma pildysite sąskaitą, tuo didesnę premiją gausite dovanų. Jūs taip pat galite nusipirkti papildymo kortelę vienoje iš šių prekybos vietų:

image2

„MyCall“ siūlo išskirtinai žemus tarifus tiek skambučiams Norvegijoje, tiek į Lietuvą.

Išankstinio mokėjimo kortelei galioja šie tarifai:

image3

Vasaros metu „MyCall“ siūlo ypatingai pigiai naudotis mobiliuoju ryšiu. Pirkite papildymą „Gullpakken“ už 199 NOK ir gaukite 250 min. į Lietuvą, neribotus pokalbius Norvegijoje, neribotas SMS/MMS ir 500 MB.

image4

Akcijinį pildymą „Gullpakken“  galite įsigyti parduotuvėse Narvesen“, „7-Eleven“, „Shell / 7-Eleven“ ir „Coop“ iki rugsėjo 1 d.

„MyCall“ mėnesiniai mokėjimo planai

Jei norite visada naudotis mobiliuoju ryšiu žemiausiais tarifais, užsisakykite „MyCall“ mėnesinį mokėjimo planą „Value“. Į mėnesinį planą viskas įskaičiuota – skambučiai bei SMS/MMS į Lietuvą ir Norvegijoje, mobilusis internetas. Pagal savo poreikius, galite pasirinkti vieną iš mokėjimo planų:

image5

*Vasaros akcija mėnesiniam planui Value 199 galioja iki rugpjūčio 31 d. Pasibaigus akcijai, į planą bus įskaičiuota 500 min. Norvegijoje, 500 SMS ir MMS.

Mokėjimo planai yra neterminuoti ir nėra jokių nutraukimo sąlygų.

Užsisakyti pasirinktą mėnesinį mokėjimoplaną galima internetu čia. Jei neturite norvegiško D/ID nr. arba nepraeinate mokumo patikrinimo, užsakydami planą, nurodykite atsiskaitymą už mėnesinį planą banko kortele, kuri gali būtu tiek lietuviška, tiek norvegiška. Tokiu atveju mėnesinis mokestis bus nuskaičiuojamas automatškai mėnesio pradžioje.

Pigios riomingo paslaugos

Jei išvyksite iš Norvegijos, Jums nereikės keisti SIM kortelės tam, kad  galėtumėte pigiai naudotis mobiliuoju ryšiu užsienyje. Pavyzdžiui, jei keliausite į Lietuvą, galėsite pigiai skambinti, siųsti SMS/MMS tiek Lietuvoje, tiek į Norvegiją. Taip pat pigu bus ir naudotis mobiliuoju internetu.

image6

Tarptinklinio ryšio paslaugos (roaming) Jums veiks iš karto – nereiks nieko papildomai aktyvuoti. Jeigu nepavyktų skambinti, iš užsienio, įsitikinkite ar:

  • Sąskaitos likutis yra pakankamas. Value klientams, kuriems mėnesinis mokestis atskaičiuojamas nuo banko kortelės, prieš išvažiuojant iš Norvegijos reikia pasipildyti sąskaitą šiame tinklapyje,
  • Kirtus sieną perkrovėte telefoną,
  • Ar norvegišką numerį surinkote kartu su šalies kodu +47 arba 0047,
  • Ar telefono nustatymuose pasirinkote automatinę tinklo paiešką.

Klientų servisas

Jei turite klausimų ar problemų, susisiekite su klientu servisu tel. nr. 06160. Paprašykite sujungti su lietuviškai arba rusiškai kalbančiu operatoriumi, jei mokate anglų kalbą, aptarnavimą gausite greičiausiai. Susisiekti su klientų servisu taip pat galite el. paštu.

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie „MyCall“ mobilųjį ryšį galite rasti čia.

4 Comments Nemokama SIM kortelė pigiems pokalbiams

  1. Labas vakaras noriu paklausti Esu Norvegijoj ir nusipirkau Startpakke Mycall kontant kortele ir aš nemoku jos užregistruoti Norvegiško aidy neturiu užpildžiau lapą radęs toi pakuotė ir nežinau kur ja nunešti kad ja užregistruotu

  2. laba pameciau telefona su may call kortele kaip galeciau gauti nauja kortele kad liktu taspats numeris

  3. labas.neveikia gal issimagnetino dar seno modelio lebara kortele.kaip galeciau gauti nauja mycall kortele,kad isliktu numeris?

  4. Skambinkite i Mycall ir uzsisakysite.

Palikti komentarą

Jūsų elektronins paštas nebus paskelbtas


*