Naujausi

Pasiilgote sniego? Norvegija Jums jį gali pasiūlyti vasaros metu

Turistų asociacija birželio 27d. Stranddalshytte planuoja atverti gyvenamųjų namelių duris. Dėl šio atidarymo juos abejoti verčia vienas netikėtumas – didelis kiekis sniego.

Asociacija mano, jog liepos mėnesį galima bus slidinėti.

Žiemos sezonas nesitraukia, todėl svarstome ar neprasidėjo naujas ledynmetis. Visi, kurie pasiilgote sniego – kviečiame apsilankyti Stranddalshytte.

Birželio 27d. asociacija planuoja atidaryti žmonėms apgyvendinti skirtus namelius, – sakė Preben Falch iš Stavanger Trekking asociacijos.

Kovo viduryje Ryfylke savivaldybėje buvo 5 metrai sniego. Tam, kad turistai galėtų pasinaudoti pramoga – paslidinėti nuo Saurdal per Velykas, reikėjo išvežti 150 kubinių metrų sniego.

sniegas

Sniegas tikrai neištirps. Trečiadienį, turistų asociacija į Stranddalshytta nusiuntė žmones tam, kad patikrinti – ar jau bus įmanoma panaudoti namelius. Visų nuostabai sniego rasta tiek pat, kiek prieš mėnesį.

Ieškoma vandens, jei jo ras, bus panaudojamos techninės sistemos ir, kaip žadėta – birželio 27d. vyks atidarymas.

Nuotraukose iš praeito mėnesio matyti, kad iš po sniego matyti tik kaminai.

Šiuo metu stogai šiek tiek atitirpę, bet pokyčių labai nedaug. Naktimis ten labai šalta, todėl tikėtina, kad sniegas neištirps. Neverta labai nukabinti nosies – čia galima slidinėti.

Stranddalshytta yra 1000metrų aukštyje, galima pasinaudoti 7-iomis miegamosiomis lovomis.

Pirmyn ir atgal nučiuožti – 7km, trukmė ~ 3val.

Falch pasakojo, kaip Velykų metu atostogavę žmonės juokavo, jog jie yra SPA rezidencijoje, nes tuo metu labai aktyviai naudojo sniego kastuvus.

Nuotraukoje matome, kaip Stranddalshytta atrodo vasarą, kuomet sniegas nutirpsta.

cUpmSIb_L553npW2gP4qDgIKEtsdzfPfArRojxMeuBzw

Šiuo metu su slidėmis galima čiuožti 700 metrų aukštyn ir žemyn. Šiuo metų laiku, tai yra labai ekstremalu. Tikras fenomenas, kad vasarą būtų tiek daug sniego.

http://www.nrk.no/rogaland/snoen-dekker-fortsatt-turisthyttene-1.12402189