Naujausi

Ruošiatės blusturgių sezonui? Štai jums ekspertų patarimai

Pavasariniai blusų turgūs įsisiūbuos per ateinančius tris savaitgalius.

Nesvarbu ar jums patinka ar ne, blusų turgūs Osle yra begalo populiarūs ir kasmet pritraukia vis daugiau gėrybių ieškotojų.

Būtent jų dėka, surenkami pinigai mokykliniams būreliams, o mes atsikratom mums nebereikalingo seno šlamšto, ir būtent čia mes kiekvieną pavasarį ir rudenį stengiamės rasti aukso tarp galybės šlamšto.

– Jūs užplūsta jaudulys kai randate tikmedžio stalą užkrautą trimis kitais daiktais. Tačiau turite išlikti ramūs ir derėtis norėdami sumažinti kainą. Kas nors kitas tuoj pat gali pasiūlyti didesnę kainą norėdamis įsigyti unikalų baldą, sako Natalie Herland.

Drauge su kitais dviem blusų turgaus mėgėjais ji rašo tinklaraštį (http://loppislife.blogspot.no) , kuriame aprašinėja geriausius ten rastus daiktus. Herland sako, kad jos planai ateinančiam blusturgių sezonui yra visiskai aiškūs. Svarbiausia yra gerai pasiruošti ir nuspręsti, kuriuos blusų turgus pasirinkti.

 – Aš lankausi blusturgiuose jau daugelį metų. Dar visai neseniai, žmonėms buvo neįprasta apsipirkinėti blusų turguose, bet dabar vis daugiau žmonių juos aplanko. Turgūs užsitarnavo geresnį vardą, ir aš manau, kad daugelis žmonių vis labiau suvokia, kad ten galima rasti gražių dalykų, sako Herland.

– Radau puikų stalą už 50 kronų.

Natalie sako, kad dažnai žmonės stebisi, kokių puikių dalykų ji randa blusturgiuose.

– Man labai įdomu yra ieškoti įvairiausių daiktų blusų turguose, turi turėti gerą akį ir nusimatyti apie daiktų kilmę.

Kokie geriausi jūsų radiniai ?

– Aš radau nuostabią medžio lentą tik už 50 kronų. Kai ją radau, mano draugas sakė, kad tai labai negražu, bet aš įžvelgiau medienos potencialą. Po tam tikro šlifavimo jis tapo buvo nuostabiu staleliu.

bord-vkobLHjO6C

Herland pripažįsta, kad ji turi didesnį nei vidutinį susidomėjimą interjero dizaino detalėmis, ypač 50-60-ojo dešimtmečio baldais ir glazūruota keramika bei virtuvės reikmemimis. Tačiau dabar, 70-80 dešimtmečiai taip pat patraukia jos dėmesį.

Herland labiausia mėgsta derinti seną su nauja. Ji taip pat mėgsta darbuotis šepečiu ant baldų ir dekoratyviųjų elementų, rastų blusturgyje. Viena valanda garaže gali visiškai pakeisti medienos išvaizdą, sako ji.

– Su šiek tiek pastangų, ąžuolas įgauna visiškai kitokią išvaizdą. Su aliejaus arba kitokių pigmentų pagalba, staiga nustembi išvydęs visiškai naują stalą.

Blusturgiai rengiami, norint surinkti lėšų mokyklos būreliams

Per ateinančius tris savaitgalius išbandykite savo sėkmę 24 blusų turguose.

Štai keletas Natalie Herland patarimų

1. Tai mitas, jog tik pirmieji lankytojai randa geriausius daiktus.

-Aš niekada nestoviu eilėje pirma. Ieškau tų blusturgių, kurie pritraukia mažiau lankytojų, tuomet didesnis šansas rasti kažką įdomaus.

Elkitės ramiai, vaikštinėkite su puodeliu kavos ir apžiūrinėkite tik tuos daiktus, kurie jums išties įdomūs.

2. Vykite į tuos blusturgius, kurie organizuojami toliau nuo miesto centro.

Jie pritraukia mažiau lankytojų, taip pat mažiau apkrauti šlamštu.

Labai sunku rasti kažką didžiuosiuose blusturgiuose miesto centre. Pasirinkite tą savaitgalį, kuomet vyksta 10-15 blusų turgų vienu metu, tuomet žmonės pasiskirsto ir juose nebūna didelių žmonių minių.

3. Nusistatykite žaidimo taisykles prieš vykdami

Suplanuokite į kuriuos blusturgius vyksite ir iš anksto apgalvokite, ką norėtumėte įsigyti.

4. Nestresuokite

Blusturgiai yra smagus įvykis, o stresas ir nervai gali visą smagumą sugadinti. Vykite į juos visiškai ramūs ir pasirinkite tik tuos, kurie išties jus domina.

– Jūs neturite skubėti tokiame renginyje, raskite laiko nusipirkti kavos ir pyrago iš mokyklos vaikų.

Štai pavasarinių blusturgių sąrašas :

Balandžio 11-12 Bygdøy, Abildsø, Smestad, Ekeberg, Stenbråten ir Høyenhall mokyklos.

Balandžio 18-19 Ullevål, Rødtvet, Marienlyst, Adult, Skoyen, Lilleborg, Huseby, Bright Grounded, Tåsen, Ulsrudvann ir Grünerløkka mokyklos.

Balandžio 25-26 Karlsrudtangen, Engebråten, Haugenstua, Nordseterveien, Haugen, Bekkelaget ir Holmlia mokyklos.

Daugiau informacijos

Loppemarked.info , Loppemarkeder.com , Loppiser.no

Informacijos šaltinis

osloby.no

Taippat skaitykite

Patarimai kaip sumažinti savo mokesčius

http://www.infonorvegija.lt/patarimai-kaip-sumazinti-savo-mokescius/

selvangivelse-2008