Naujausi

Ruošiatės važiuoti į Bergen centrą kitą savaitę? Tuomet ši informacija Jums!

Ruošiatės važiuoti į Bergen centrą kitą savaitę? Tuomet ši informacija Jums!
Eismas centre bus uždarytas

Jeigu susiruošite į miesto centrą per Tall Ships Lenktynes, turėsite naudotis visuomeniniu transportu. „Mes tikimės, jog atvyks daug žmonių į miestą renginio metu. Todėl reguliarus eismas renginio dienomis bus tiesiog neįmanomas“ – sako projekto vadovas Tall Ships Race Haakonas S. Vatle. Transporto srauto ribojimas prasidės ketvirtadienį 10:00 val.

Bryggen ir Torget eismas bus visiškai sustabdytas

Tarp ByGarasjen ir Togret galės važiuoti viešasis transportus ir prekių tiekėjai. Strandkaien eismas bus stipriai apribotas dėl didelio žiurovų antplūdžio.

Perkels greituosius keltus

„Bus įmanoma patekti į automobilių stovėjimo aikšteles visame mieste, tačiau mes primygtinai rekomenduojame žmonėms naudotis viešuoju transportu“ – sako Vatle. Taip pat greitieji keltai kursuos nauju maršrutu. Renginio metu greitųjų keltų atvykimas ir išvykimas perkeliamas į Munkebryggen. Uostas taip pat bus visiškai uždarytas mažiems laivams jau nuo antradienio popietės. Mažesni laivai galės plaukti į Marineholmen, jeigu bus laisvų vietų.

Autobusų kurso pokyčiai

Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio į ir iš Åsane, Eidsvågneset ir Lønborg autobusai važiuos per Fløyfjellstunnelen abiem kryptimis. Linijos 10 ir 18 važiuos savo maršrutu tarp Mulen, Formannsvei ir Bradbenken laikotarpiu nuo 10 iki 17 val. ketvirtadienį ir penktadienį. Čia rasite kolektyvinio transporto grafiką viso renginio metu:
https://www.skyss.no/nn-NO/Rutetider-og-kart1/bussruter/Bergen-og-omegn1/tall-ships-races–dagsoversikt/

Palikti komentarą

Jūsų elektronins paštas nebus paskelbtas


*