Naujausi

Sudarė sąlygas gėjų seksui Ekeberg miške

Vyrai užsiima lytiniais santykiais su kitais vyrais Ekeberg miške: gėjų ir lesbiečių sveikatos komitetas miške kabina inkilėlius su prezervatyvais. „Seksas yra gerai, mes taip pat turime turėti susitikimo vietas su naujais partneriais“ – sako Rolf Martin Angeltvedt iš gėjų ir lesbiečių sveikatos komiteto. Viena iš šių vietų Osle yra Ekeberg miškas. Čia renkasi vyrai anonimiško ir atsitiktinio sekso tikslais, o šis reiškinys vadinamas „cruising“.

Labai ypatingas inkilas

„Vyrai, kurie užsiima „cruiser“ turi didelę riziką užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Todėl, Gėjų ir lesbiečių sveikatos komitetas pakabino inkilą su 500 prezervatyvų“ – rašo „Aftenposten“. „Inkilas pritvirtintas netoli stovyklavietės. Inkilo skylė yra užtaisyta, kad paukščiai negalėtų į jį patekti. Prie inkilo išorės pritvirtinta maža medinė varpa, kad jį būtų lengva pastebėti“ – sako Angeltvedt.

Dažnai naudojama

„Manoma, kad inkilas bus dažnai naudojamas. Jame, kaip jau minėta, laikomi prezervatyvai. Inkile yra 500 prezervatyvų. Kitose susitikimų vietose Osle užpildomi inkilai su 1000 prezervatyvų per savaitę. Per metus sudedama tarp 50 ir 60 tūkst. prezervatyvų į inkilus Osle. Nuo anksčiau jau kabo du prezervatyvų inkilai Sognsvann ir Ola Narr parkuose. Dėžėse taip pat yra tepalo ir informacija apie ŽIV testus. Be to, tai užkirs kelią lytiniu būdu plintančioms ligoms. Jei tau bus gėda dėl savo seksualumo, yra didelė rizika, kad elgsitės blogai su savimi arba su kitais. Dėl šios priežasties svarbu seksą padaryti, kaip įmanoma saugesnį. Šie prezervatyvai yra aiškus signalas vyrams, kurie renkasi šioje vietovėje.“

http://www.nrk.no/ostlandssendingen/tilrettelegger-for-ute-sex-1.11277386
Video reportažas iš Ekeberg miško

6 Comments Sudarė sąlygas gėjų seksui Ekeberg miške

 1. Kaip sako lietuviu patarle , bijai vilko, neik i miska . Norvegiska patarle turetu skambeti , eini i miska , bijok pasilenkti 🙂

 2. stebetojas // liepos 22, 2014 at 9:17 am //

  Iskrypeliu gauja. Ant sakos visus ir iskastruot.

 3. stebetojas // liepos 22, 2014 at 9:21 am //

  Iskrypeliu gauja. Ant sakos visus ir iskastruot. 5km spinduliu kuo toliau nuo tokiu vietu. Tuoj nebeliks vietu nei gamtoje pabut su savo seima ar vaikais.

 4. Stebetojo stebetojas // liepos 22, 2014 at 11:14 am //

  tai gal laikas atgal i sodziu Pasvali Stebetojau? 🙂

 5. Pedrito iš Lietuvos // vasario 4, 2015 at 6:53 pm //

  Kaip faina! Kokia vistik civilizuota ir kultūringa ta Norgė!

 6. ydomu kodel jie tai miske daro? Juk galetu Oslo centre barskytis))

Palikti komentarą

Jūsų elektronins paštas nebus paskelbtas


*