Naujausi

Švietimo išmokos (Utdanningsstønad)

Švietimo išmokos skiriamos privalomam švietimui ar mokslams pasibaigti. Švietimo išmoka numatyta tik tuo laikotarpiu, kai turima teisė į pereinamojo laikotarpio išmokas.

Švietimo išmokų skyrimas

Asmuo gali gauti švietimo išmokas, jei mokslas yra privalomas norint save išlaikyti dirbant. Pavyzdžiui, mokymosi pašalpa gali būti skiriama profesiniam mokymuisi ir bendrajam išsilavinimui gauti.

Švietimo išmokų skyrimo laikotarpis

Didžiausios švietimo išmokos mokamos trejus metus mokantis dieninėse studijose – tačiau šis laikotarpis gali būti pratęstas. Taip pat galima gauti paramą, reikalingą bendrajam išsilavinimui įgyti, nesimokant trijų metų. Kai keliama profesinė kvalifikacija, taip pat yra galimybė gauti mokymosi išmoką. Tačiau reikia žinoti, kad švietimo išmokos numatytos tik laikotarpiu, kai turima teisė į pereinamojo laikotarpio išmokas.

Švietimo išmokų dydis

Švietimo išmokos padengia išlaidas už mokslą, kelionės išlaidas, mokyklinius reikmenis, ir pan. Taip pat yra galimybė gauti dotacijas, skirtas papildomoms pragyvenimo išlaidoms ir perkelti išlaidas, susijusias su švietimu.

Palikti komentarą

Jūsų elektronins paštas nebus paskelbtas


*