Naujausi

Virtuvės šefas ir padavėjas – prostitučių sąvadautojai

Neįtikėtina byla Oslo teisme.

“Dagbladet” praneša –

 Du asmenys, 38 ir 47 metų amžiaus yra nuteisti 5 metams ir 30 dienų kalėjimo. Kaip teigiama, vienoje iš didžiausių prostitucijos bylų Norvegijoje. Šie du asmenys valdė prostitucijos verslą įdarbinę 50-60 vyrų ir moterų, pagal Oslo apygardos teismo duomenis.

– Mes teiksime apeliacinį skundą, sako kaltinamojo gynėjas Oscar Ihlebæk.

38-metų kaltinamasis, taip pat nuteistas už vieno kilogramo amfetamino pirkimą ir pardavimą.

– Narkotinių medžiagų kiekis, nurodytas nuosprendyje, yra abejotinas, motyvuodamas sako Ihlebæk.

47-metų kaltinamojo gynėja Heidi Ysen teigė, kad verdiktas prieš jos klientą buvo – “toks, kaip tikėtąsi.“

23 butai

38-metų kaltinamasis, restorano šefas, nurodomas vadovavęs šiam verslui.

Verslas, trukęs nuo 2012 metų liepos mėn. iki  2014 metų rugpjūčio 2 dienos. Jį sudarė 23 nuomojami butai ir kambariai, kurie buvo naudojami prostitucijos „klientų”, visi susiję asmenys ispanakalbiai.

 Taip pat, jis aktyviai vykdė reklamą internete, atsakinėjo į klientų skambučius.

Šefas turėjo 35 telefono numerius ir šešias banko sąskaitas, su beveik 2,2 milijono.

Byla buvo suformuota, kai prokuroras, 2013 metais, pranešė apie įtartinus pervedimus, susijusius su šefo bankine apskaita : dideli grynųjų pinigų indėliai ir mokėjimai, už nuomojamus butus ir kambarius. Be to, rasti mokėjimai bendrovėms, kurios administruoja internetines svetaines, skirtas eskorto/palydovių paslaugoms reklamuoti. Pavasarį, policija susekė sekso paslaugoms užsakyti naudotus telefonų numerius, registruotus virtuvės šefo vardu.

Jis buvo suimtas savo bute, pernai rugpjūtį, ir prisipažintas kaltu sąvadavimo versle – tačiau teigia, kad „klientų santykiai“ buvo visiškai savanoriška prostitucija.

Dirbo dešimt valandų per dieną

47-metų vyras, suomis padavėjas, buvo suimtas Alexander Kielland gatvėje esančiame bute, tą pačią dieną. Kai policija šturmavo, jis aptiktas su dviem prostitutėmis, ir vietoje prisipažino, kad padėjo valdyti prostitucijos verslą tą vasarą. Jis atsakinėjo į klientų skambučius, derindavo valandą, vietą ir kainą ir nurodydavo klientams kelią iki butų.

Padavėjas nurodė, kad darbas trukdavo iki dešimties valandų per dieną, ir kad jis negaudavo papildomų pinigų maistui ir alkoholiui. Nors jis pripažįsta faktus, tačiau neigia kaltę po kaltinamojo akto.

Be sąvadavimo verslo, 38-metų virtuvės šefas, nuteistas už vieno kilogramo amfetamino pirkimą ir pardavimą. Jis pateko į policijos dėmesio centrą 2013 metų vasarą, po nerimą keliančio pranešimo iš vaistinės, kur jis nusipirko septynis kilogramus laktozės (pieno cukraus) – dažnai naudojamo maišant narkotinius miltelius.

Ištraukta išpažintis

Šefas pirminėse apklausose pripažino maišęs amfetaminą su laktoze, taigi ten buvo du kilogramai vietoj vieno. Jis galimai parduotas su 50 000-60 000 pelno.

Per vėlesnius tardymus jis iškraipė savo prisipažinimą ir suvertė kaltę ant Kosovo albanų, nusikaltėlių, užsiimančių narkotinių medžiagų kontrabanda. Šie parodymai teisme nebuvo fiksuojami.

Teismas rimtai baudžia už sąvadavimo verslą, vertinamą pagal vadinamąją sąvadavimo pastraipą Baudžiamojo kodekso (202) skyriuje. Teisėjai nurodė, kad „prostitucija yra žeminanti bei asmenybei kenkianti veikla, kuri dažnai lydi kitus nusikaltimus“, ir kad šis verslo dažnai apima šešėlinę ekonomiką.

Ataskaita

Be laisvės atėmimo penkeriems metams, iš 38-metų kaltinamąmojo  konfiskuota 2.075.000 kronų.

Teismas mano, kad realus pelnas iš sąvadavimo verslo yra daug didesnis; šefas paaiškino, kad ne visi pinigai buvo pervedimami į sąskaitas.

Informacijos šaltinis

dagbladet.no

Taip pat skaitykite

Piniginė parama mažų vaikų tėvams / Kontantstøtte til småbarnsforeldre

http://www.infonorvegija.lt/pinigine-parama-mazu-vaiku-tevams-kontantstotte-til-smabarnsforeldre/

mokesciu nuotraukos

Imonių steigimas

Imonių steigimas

http://mokesciugrazinimasnorvegija.lt/imoniu-steigimas

 

5d70d32b4e239754b2109f0adf5c7589